Údolí Bratrouchov

Lázeňské procedury

V Lázeňském resortu Údolí Bratrouchov **** najdete moderní a příjemné prostředí pro váš odpočinek a regeneraci. Vyberte si z naší nabídky lázeňské péče, wellness nebo beauty programů. Budeme hýčkat Vaše tělo i duši, takže můžete na chvíli zapomenout na stresy a starosti.

 

 

 

 

 

Napětí, únavy a případných bolestí tělo i mysl spolehlivě zbaví regenerační a relaxační lázeňské procedury. Masáže a zábaly si dopřejete v regeneračním centru s moderními hydromasážními vanami a pestrou škálou uhličitých nebo vířivých koupelí. Nechybí bazén se slanou vodou, Balneo centrum se saunou, swim-spa bazénem s vířivkou a protiproudem.

 

 

Rádi vám nabídneme různorodé wellness či lázeňské pobyty. Při vašem příjezdu odborný pracovník bezplatně provede konzultaci. Individuálně vám ochotně vysvětlí a doporučí procedury, které jsou pro vás nejvhodnější a splňují vaše požadavky (i s ohledem na umístění jednotlivých objektů).

 

 

Takto by mohl například vypadat VÁŠ relaxační či regenerační víkendový pobyt:
 
1. relaxační: 2x vodoléčba -hydromasáž, přísadová koupel
2x masáž - výběr z aktuální nabídky
1x floating, 1x salionarium
bazén, parní lázeň, Kneippovy koupele - volně
 
2. regenerační: 2x oxygenoterapie
2x vodoléčba - hydromasáž, vířivka
2x masáž - výběr z aktuální nabídky
bazén, parní lázeň, Kneippovy koupele – volně

 

Wellness procedury

 

 Klasické masáže jsou nejstarší metodou terapie, které mohou zmírňovat bolesti a stres, léčit zranění a uvolňovat napětí. Při těchto masážích je využívána technika plošného tření. Nabízíme širokou škálu masáží. Kromě klasických také čokoládové, medové nebo anticelulitidové masáže.

 

 Koupele patří mezi unikátní procedury, které působením tepla, vztlakové síly a masáže pozitivně působí na lidský organismus. V moderní hydromasážní vaně si můžete vychutnat klasické, aromatické, solné nebo uhličité koupele. Můžete si vybrat z velkého možství přísad: jalovcová s borovicí, mateřídoušková, levandulová, cironová, magnóliová s růžovým proteinem, pomerančové moře, řůžová siesta, vanilkové nebe, olivový háj a spoustu dalších lákavých vůní.

 

 Zábaly zlepšují vstřebávání účinných látek do pokožky, prohřívají ji a celkově podporují relaxaci těla. Dopřejte své pokožce luxusní péči, výživu a zvláčnění díky některému z nabídky zábalů: rašelinový, čokoládový, medový, anticelulitidový, jílový, bahenní, bambucké nebo čokoládové máslo.

 

Balneo centrum se saunou poskytuje soukromí k odpočinku a načerpání nových sil v sauně nebo swim-spa bazénu s protiproudem i přilehlé odpočívárně díky možnosti privátního vstupu. Pravidelným saunováním můžete posílit obranné schopnosti svého organismu a snížit výskyt různých onemocnění.

 

 Slaný bazén ve tvaru písmene L o velikosti 3 x 7 m a 3 x 4 m má teplotu 28´C. Voda s koncentrací cca 5% soli je díky velmi nízkému obsahu chemických látek a pravidelným kontrolám vhodná i pro lidi s citlivou pokožkou a pro děti. Užijte si plavání, které patří mezi nejzdravější sporty, v dokonale čisté vodě. Odpočinout si potom můžete na podvodní masážní lavici nebo v útulné odpočívárně s nádherným výhledem do údolí. V průběhu roku 2012 bude u Lázeňského domu otevřen druhý slaný plavecký bazén o rozměrech 15 x 7 m s venkovní terasou a vířivkou.

 

 

Regenerační centrum

Regenerační centrum v Hotelu U Nás.

Regenerační centrum s moderní hydromasážní vanou, masérským lehátkem a privátní atmosférou

Hotelový bazén se slanou vodou, chrličem a podvodní masážní lavicí s útulnou odpočívárnou

Balneo centrum se saunou a swim-spa bazénem a protiproudem s relaxační zónou (privátní vstup)

Lazenstvi

 

Design: Touch Branding, Created by: Madsun.cz